other

KAM E-COM/Marketplaces - International Company

28 июня 2024

З/П не указана

Город: Москва

JFL Consulting

Тип занятости: Полная занятость

Требуемый опыт: Опыт от 1 года

Обязанности:

The role: Managing Online Sales Part (Pure players, Marketplaces) Creating and driving Online development strategy and implementation plan Business plan and T&C negotiation and agreement Securing meeting yearly, quarterly biz targets (IHS, sell-out, sell-in, sales portion, premium, etc.) Company's sales and brand strategy implementation The Candidate: Higher Education. Experience in KAM >2 years. Experience in Marketplaces (Sbermarket, WB, Ozon, YandexMarket…). Good multi-tasking and team player skills. Proficiency in Excel. Result Oriented. Excellent Negotiation skills. Ability to work under stress. Good communication skills in Russian and English (B2).

Имя не указано

Откликнуться
Разместить Резюме
Пожаловаться ID: 116218365

Похожие вакансии

Менеджер направления e-com / KAM

До 170 000 руб.

Москва

Мираторг, Агропромышленный холдинг

E-commerce manager - marketplaces

От 180 000 до 300 000 руб.

Москва

Wannabe

Координатор e-com

От 63 000 руб.

Москва

Валта

Младший менеджер направления e-com / JKAM e-com

От 60 000 до 88 000 руб.

Москва

Менеджер по работе с ключевыми клиентами E-Commerce/KAM E-Com

Договорная

Москва

ТД (Воронцовские)