other

Head of Talent acquisition

Более недели назад

З/П не указана

Город: Москва. Станции метро: Деловой центр, Москва-Сити

Петровакс Фарм

Тип занятости: Полная занятость

Требуемый опыт: Опыт от 1 года

Обязанности:

You will be in charge of: Develop recruitment strategies Manage the recruitment process Develop retention strategies Source candidates through various channels Conduct interviews and make hiring decisions Build relationships with potential candidates Ensure a positive candidate experience What we offer: Location - Podolsk (Moscow region). One day in the office in Moscow City Dynamic environment, variety of nonstandard tasks and opportunity to use different approaches Career opportunities Salary is discussed with a successful candidate individually Annual bonus and insurance package

Имя не указано

Откликнуться
Разместить Резюме
Пожаловаться ID: 122781430

Похожие вакансии

Talent Acquisition Lead

Договорная

Москва. Станции метро: Деловой центр, Москва-Сити

Mayflower

Talent Acquisition Partner

Договорная

Visible

Talent Acquisition Manager

От 250 000 до 300 000 руб.

Staffwell

Договорная

Марс

Talent Acquisition Specialist

От 100 000 руб.

Cainiao

Senior Talent Acquisition

От 1 500 руб.