other

Учитель английского языка в ELS SMART

Более недели назад

От 500 до 500 руб.

Город: Краснодар

Студия английского языка SMART Краснодар

Тип занятости: Подработка

Требуемый опыт: Без опыта

Обязанности:

Приглашаем ярких увлеченный учителей английского присоединиться к команде ELS SMART. Вы получите бесценный опыт работы со студентами всех возрастов в группах до 6 человек под руководством опытных наставников в поддерживающей атмосфере уютного офиса в самом центре города, официальное оформление по профессии "Учитель английского языка", стабильную достойную заработную плату и возможность профессионального роста. На данный момент открыта вакансия преподавателя на неполный день. Возможно трудоустройство в том числе студентов языковых ВУЗов . English Teacher Wanted! Language Studio SMART Krasnodar is a private language school in the centre of Krasnodar established in 2015. We focus on development and improving quality of language teaching. Our team is open minded, friendly and attentive to learners, we are professionals with desire and skills finding best ways to help students understand and speak English. Our Students are people of different social groups and nationalities united in their desire to communicate internationally. Our method: the individual approach. Our credo: high quality language education should be accessible to everyone. We offer: Official contract of employment Social security with sick leaves and vacations Work with a team of ELT professionals ready to help and consult Teacher training and administrative support in all stages of work Work through the licensed teaching program "ELS SMART" 24 hours access to teachers' resources for lesson preparation 3 month paid trial period Professional growth, participation in teaching seminars and conferences Free access to language classes at ELS SMART We require: Qualification and degree in languages and teaching Desire to learn and grow professionally Level of English: B2 or higher Teacher's responsibilities: Teaching students of different levels. Working with groups, individual and corporate clients aged from 6 upwards. Creating up to date teaching models using an individual approach to clients based on the school's teaching materials. Participating and supporting school events and professional development courses.

Имя не указано

Откликнуться
Разместить Резюме
Пожаловаться ID: 122272325

Похожие вакансии

Учитель английского языка

От 30 000 до 35 000 руб.

Краснодар

МБОУ СОШ № 10 ИМ. ТРОШЕВА Г.Н.

От 20 000 до 21 000 руб.

Краснодар

МБОУ СОШ №30 ИМ. ПАВЛЮЧЕНКО И.В.

Краснодар

МБОУ МО ДИНСКОЙ РАЙОН ООШ № 9 ИМЕНИ А.П. МАРЕСЬЕВА

От 28 000 до 30 000 руб.

Краснодар

МАОУ МО ДИНСКОЙ РАЙОН СОШ № 34 ИМЕНИ А. И. ПОКРЫШКИНА

От 35 000 руб.

Краснодар

МАОУ СОШ № 60

От 21 000 до 25 000 руб.

Краснодар

МБОУ СОШ №3 ИМ. В.В.ПЕТРЕНКО